Září 2010

Maskérna

30. září 2010 v 18:32 | Blondinette^ |  Diary
Čáo kočeny♥
Právě koukám na Ulici a volám s miláčkem přes skype. Máme zaplé webky, tak se pořád smějem :D Miluju to naše blbnutí<3

Ta exkurze v maskérně dneska byla docela zajímavá. Byla tam jedna paní a ta nám popisovala, v čem spočívá práce maskérů a vůbec všech lidí, kteří připravují herce na scénu. Vysvětlovala nám, jak a z čeho se dělají paruky, čím se natáčí speciální řasy, které musí být obzvlášť dlouhé a husté, aby šly dobře vidět. Jaké lídčidla se nejčastěji používají apod. Také nás informovala o náročnosti této práce a o pracovní době, která někdy přesahuje i 13 hodin, což je dost vyčerpávající. I přesto ale téměř za každou větou dodala, že je to velmi krásná práce ;D To nepochybně je, máte pak velkou šanci se dostat i do televize. Tam je to potom ještě těžší, ale stojí to za to. Mistrová nám říkala, že dostat se do této branže by pro nás bylo bezvadné a že je to většinou práce na celý život. Ale výhodou by bylo udělat si ještě kadeřnický kurz, pak hned máme víc možností, když máme dva obory. Jenže ten stojí kolem šesnácti tisíc :D Takže ještě nevím, jestli stojí za to do něj investovat, přece můžu dělat jen kosmetiku a pak bude celkem zbytečný..
Your B.^


Dokonalý svět

29. září 2010 v 21:19 | Blondinette^ |  Diary
Hi.
Předchvílí odemě odešel miláček a teď koukám na Dokonalý svět, plus přemýšlím, co napsat. Štve mě, že když vás sem nedokopu, prostě vás tu chodí strašně málo. Nevím, co dělám blbě, jestli vás to tu nebaví nebo nevím. O víkendu přesáhne návštěvka klidně i stovku, ale přes týden, když nemám moc čas, je to brutus!
11rx8k6.gif image by LowinkaCoração ocupado
Praxe dneska strašně rychle utekla. Dělaly jsme jen manikůru a lakování, které jsem dělala snad na nejhorších nehtech, co jsem kdy viděla :D Do morku kostí okousané, miniaturní, brr! Ale učit se musíme na všem :D Jinak konečně mi přišel ten štetec na make-up a pleťová voda z Oriflame . Těším se, až ho zítra vyzkouším. Co se týče zítřka ještě, místo praxe jdeme někam do maskérny se podívat, sraz máme až na 11h a doma budu taky určitě brzo. Ale teď už se jdu mrknout zase na vaše blogy ;) Takže pá,
vaše B.

Design [0.3]

28. září 2010 v 21:03 | Blondinette^ |  Designs
Datum nastavení: 28.9.2o1o
Výrobce: Tynussh
Spokojenost: 100%
Připomínky apod.: Nemám k němu co dodat. Opět dokonalý, děkuji :*

Náhled ↓↓


Colour on hair - chosen^^

28. září 2010 v 19:40 | Blondinette^ |  Diary
Hi babies♥
Před chvíli jsem přišla z Shoppinu. Byla jsem s tou kámoškou ze základky, jak jsem říkala, že mi poradí s tou barvou na vlasy. Tak už vím, kterou si koupím, i jí samotné se líbila, takže si ji taky vezme. Snad bude dobrá :D Kromě toho jsme se úplně dlouho neviděly, takže jsme skvěle pokecaly, pomluvily kde koho, probraly hned všechny drby, co se kde mluví :D Typické holčičárny;) A nakonec jsme šli do Meka, kde bylo totálně přelidněno. Ono v celém Avionu vůbec byl člověk na člověku. Když prší, není se asi čemu divit, že. V tom Mekáči jsme ale seděly docela dlouho, až se nakonec celkem vylidnilo :D No prostě, fajně bylo :)

Jinak, zachvíli tu bude ten nový dess od Týnušky. Už jsem ho viděla, je úplně úžasný!! Moc se ji povedl, ale není se čemu divit, věděla jsem, že bude cool, ještě než ho začla dělat :D

Zítra mám odpolední praxi, ale zkrácenou od 11:00 do 15:00h. Jelikož mistrové byly na nějaké soutěži s holkama a vrací se ve 2h ráno. Tak nejspíš, ať nemají moc práce. Takže pokud nikam nepůjdu, budu nejspíš na blogu online ;)


DOTAZY TADY!


Jak se nalíčit na fotku?

28. září 2010 v 11:01 | Blondinette^ |  Beauty
Přemýšlela jsem, co vám sem přidám za beauty článek a narazila jsem na video, které mě docela zaujalo. Je takové stručné, ale přitom výstižné. Takže místo písmenkových rad přicházím s videem, jak se nalíčit na focení, aby se vám fotka líbila aspoň z pohledu vizáže ;)


Good evening^^

27. září 2010 v 20:33 | Blondinette^ |  Diary

Tento článek bych tak shrnula do třech bodů:

*Zaprvé chci poděkovat všem, co mi pogratulovali k tomu sedmiměsíčnímu výročí a přáli nám ještě víc měsíců, jste moc milí :*

*Zadruhé mi blbne formspring, tak jsem se chtěla zeptat, zda i vám, nebo jen mi zase vypovídá net? :D Odpovědi se zveřejnily, ale zůstaly v otázkách. Místy se mi ani nechce zobrazit ta stránka :D

*A za třetí, bude nový dess. Opět si ho nechávám dělat od Tynussh, její designy se mi zamlouvají, je strašně šikovná a hodná :P A navíc šikoro daleko jediná, kdo je schopný mi ho udělat a nemusím na něj čekat dlouho i přesto, že času ji dávám kolik chce ;). Takže kdy tu bude, záleží jen na ní.

A ještě taková drobnost nakonec - Už mám zase Disney Channel :D Nevím, na jak dlouho, ale doufám, že tak aspoň na rok :D Jediný program, na který můžu čučet pořád. A co vy, kolik vás tu je Disney Channeláků? :P
So good night, your B.

Lži a pravdy ze světa kosmetiky

26. září 2010 v 23:34 | Blondinette^ |  Beauty
Určitě se vám už stalo, že jste si přečetli, nebo slyšeli nějakou kosmetickou informaci a vzápětí či později jste na ni narazili v úplně opačném smyslu. Co je tedy skutečně pravda a co jen fáma?


Šampony a kondicionery stejné značky
To, že byste měli používat vlasové přípravky jedné značky, aby jste dosáhli nejlepších účinků a výsledků, není pravda. Klidně si používejte šampon, kondicionér, masku, balzám či lak na vlasy každý jiné značky, jak vám nejlíp vyhovuje ;)

Častější mytí vlasů je mastí
Tento dojem sice mít můžete, ale je zcela neopodstatněný. Maštění vlasů je proces, který lze jen minimálně změnit zvnějšku. Ovlivnit jej ovšem můžete používáním speciálních kosmetických nebo i čistě přírodních přípravků ve formě odvarů z bylinek (nejvíce se osvědčují kopřivy). A můžete je používat tak často, jak jen potřebujete, protože většina přípravků na vlasy je velice šetrných a jemných, takže vaše vlasy opravdu nezatěžují.

Více pod perexem ↓


Others Affs

26. září 2010 v 23:28 | Blondinette^
 http://Dennie
http:// kika-dream
 http:// char-plastico
 http:// pinq-paradiso
http://Hanny°°Peace
 http://Mrs.Cappuccino
http:// th-niki-th
 http://Michelle:)
http://klaru-ss
http://Baru*

Seven months ♥

26. září 2010 v 11:11 | Blondinette^ |  Diary


Hi lovesCoração ocupado
Tak dneska máme s miláčkem 7 měsíců, co jsme spolu. Už docela doba :) Je to můj nejdelší vztah vůbec a doufám, že těch měsíců bude ještě víc!

Včera takové hezké počasí bylo (aspoň v Ostravě) a dneska už leje a zima, grr. Ale tak dneska poputuju k Mautínkovi, snad pro mě přijede autem, takže v suchu :D Jsem zvědavá, jestli mi zase přichystá nějaké překvápko, jako minule :P Včera venku jsme úpé přemýšleli nad Vánocema a Silvestrem :D Shodli jsme se, že oba milujeme tu Vánoční atmosféru, v televizi pohádky, na stole cukroví, dokonce i vánoční reklamy :D a za okny sníh (doufejme, že letos se ho dočkáme!). A pak ten Silvestr. Chceme být spolu, ale oba máme svoje jiné kámoše. Jen málo je jich společných, ale tak asi budeme jen s těma jeho, říkal, že je s nima každý rok a já jsem byla každý Silvestr někde jinde s někým jiným :D Takže mi to nevadí, až na to, že tam nebudu nikoho znát. Ale tak doufám, že se rychle seznámíme a budou v pohodě. Ale to je ještě daleko.

No nic, jdu vařit oběd, máti mě zase pověřila a já tu tvrdnu na noťasu :D So bye,
Your B. :*

Mautíínek s Kettynkou :* Moji dva nejúžasnější♥

Blondinette's depression

25. září 2010 v 13:11 | Blondinette^ |  Diary

Čautee.
Zase mám tu svou blonďatou depresi :D Tzn. dumám nad blond barvami na vlasy. Nikdy mi to totiž nechytne krásně do bíla, jako chci. Tentokrát to neprobírám s Katuš :D Ale s kámoškou ze základky, která přestoupila na mou školu, zrovna na kadeřnici. Takže se mi to hodí :D V pondělí zajdem ven, někam do shopu s barvama, říkala, že na ně má čuch, jelikož je taky blondýnka :D Tak uvidíme.

Dneska je venku úplně krásně :) Až miláčkovi skončí zápas půjdeme ven, po dlouhé době. Pořád jsme buď u něj nebo u mě :D Nebo lítáme někde po obchodech. Aspoň, že je to volno. Předpokládám, že máte teda všichni v pondělí ředitelské :D Už jsem nachytala 3 známky, dvě dobré, jednu špatnou x) Ale to se opraví :D Věřím si, žeo ;) A objednala jsem si z Oriflame u kámošky štětec na podkladový krém, pleťovou vodu a korektor (který jsem sice chtěla úplně jiný, ale v tom novém katalogu jsem ho už nenašla).

Letím se chystat :P BYE..♥


DOTAZY TADY!Nejčastější chyby při hubnutí

23. září 2010 v 17:25 | Blondinette^ |  Beauty

Žádné pečivo a hromada sladké zeleniny!

Schválně. Kolikrát se vám už stalo, že jste drželi dietu a ne a ne zhubnout? Možná jste i vy, stejně jako řada dalších vkročili do špatné uličky. Metod, jak shodit kila je spousta. A s nimi existuje i mnoho mýtů. Pár vám jich prozradím.
||©senorita-blondinette|| .blog.cz
Hromada ovoce? Chyba!
Jedním z nejčastějších omylů je, že při hubnutí můžeme spořádat neomezené množství ovoce. Vždyť už odmalička máme zafixované, že ovoce je zdravé a máme ho jíst co nejvíce. Obsahuje ale hodně cukru a vyšší podíl jednoduchých sacharidů. A ty by měly v redukčním jídelníčku tvořit jen 5% z celkového množství přijatých sacharidů (v racionálním jídelníčku - tedy v režimu udržování váhy - pak 10% přijatých sacharidů). Vyvarujte se hlavně konzumaci banánů, hroznového vína, ovoci přezrálému, konzervovanému a sušenému.

Nepřehánět ani se zeleninou
I když by zelenina měla být v redukčním režimu základem stravy, chcete-li zhubnout, měli byste něco vědět o glykemickém indexu a množství obsažené energie v ní. Nejzrádnější je sladká zelenina. Jak ji rozlišit od té, která má nízkou energetickou hodnotu? Nejlepší je čerstvá listová zelenina (jako salát, zelí a pekingské zelí, špenát), okurky, cuketa, ředkvičky, rajčata, zelená paprika, fazolkové lusky, květák, brokolice a jiné. Sladká a kořenová zelenina má vyšší obsah cukru, a proto i více energie. 100 gramů okurky obsahuje 40 kJ a téže množství kukuřice 364 kJ, tedy devětkrát více. Svou roli hraje i kuchyňská úprava. Zeleninu můžeme samozřejmě požívat i tepelně upravenou, ale nejlepší je ta čerstvá.
Další rady pod perexem ↓↓


Dentist

22. září 2010 v 12:19 | Blondinette^ |  Diary

Oddělovač by BoniTka<3
Hallo♥
Dnešek jsem strávila opět doma. Ráno jsem si musela zajít na gynekologii pro recept na antinu a zanedlouho se chystám k zubaři. Zatím jsem v klidu, než usednu do toho křesla a on vezme do ruk své nástroje Potom začnu mít depky, jestli mi nebude něco vrtat :D Áá.

Včera hned první hodinu k nám do třídy přišli nějací lidi z Oriflame. Hlavními aktéry byla taková starší, ne-li stará paní, která dělala až přehnanou reklamu a její syn, již prý 20 let věnující se kosmetice, který si vybral jednu kámošku a nalíčil ji. Nevím kde a u koho začít s kritikou :D Každopádně jsme se i s naší třídní po jejich odchodu velice bavili, na jejich účet samozřejmě. Ta paní propagační, jejíž věk se pohyboval možná 60+ totiž uvedla, že ona (díky prostředkům z Oriflame zajisté), nemá celulitídu :D A pan "zkušený vizážista" zvolil fialové stíny k bílému tričku s modrými a červenými pruhy. Myslím, že i blbec by zvolil poněkud vhodnější barvu :D Navíc i učitelka matiky se divila, proč chodí takoví blbci poučovat kosmetičky o kosmetice apod. Snad by to mohlo být naopak :D Ale to už jsme my, věční kritici :)


DOTAZY TADY!


Shopping

20. září 2010 v 19:39 | Blondinette^ |  Diary
Ahoj sluníčka.
Pro mě první aktivní den školy dneska, byl fajn docela. Až na to, že jsme si museli nahrazovat hodinu čejáku 7 hodinu, takže jsme tam tvrdli do 14:15h. Už mám ale učebnice a všecko, zítra akorát dám cca 800Kč třídní, do třídního fondu + za učebnice apod. A zítra musím do Librexu pro učebnici do Něminy, takou tlustou hnusnou modrou :D Už teď po první hodine vím, že mi Němčina nepůjde. A s tou učitelkou už vůbec ne, když po nás hned chce umět celé věty, i přesto, že nikdo neví, co ty slovíčka vůbec znamenají :D Ale mám první jedničku z Ajiny. Nejdřív jsem se z učitelkou dohadovala, že nebudu psát a nakonec jsem to zkusila a bylo to lehoučké ;D Fajné.

Po škole přijel Martí♥ a jeli jsme do Shopinu pro sešity. Máti mi dala velký peníz, menší neměla a tak jsem toho hned využila a musela si něco koupit :D Prošmejdila jsem pár koutů a našla něco, co mi padlo do očka. A to bílé bolerko a tričko s mašličkou, na které já jsem největší úchyl. Jakmile vidím mašličku, šílím a chci to! :D Fotka nakonci článku, ještě s leopardím pásečkem, který jsem ulovila včera. No ale strašně mě bolí nohy, není nic horšího, než jít v podpatkách na nákupy :D Aspoň já jsem pak zničená.

Edit 20:30, 20.9: Pro ty, co chtěli vědět, zda ten suchý šampon funguje, tak docela i jo. Akorát se mi nechce obstříkávat každý pramen vlasů zvlášť, takže to odbývám a efekt není  tak dokonalý. Ale je fakt, že je to odmastí ;)

Příprava pleti ke spánku

19. září 2010 v 20:12 | Blondinette^ |  Beauty
Než ulehnete do postelí a necháte se unášet do světa snů, nesmíte zapomenout na spánek připravit i vaši pleť. Na ní se totiž odráží jak stav vaší životosprávy, tak i hloubka opečovávání. Nedovolte, aby zanedbáváním vypadala starší a nakonec vám to později nevrátila i s úroky. Přicházím s radami, co dělat a čemu se naopak vyvarovat, aby se vaše pleť cítila lépe.
Odličování ve stylu kohoutkové vody? Nestačí!
Pokud chcete ušetřit a myslíte si, že vám k odstranění make-upu, řasenky a rtěnky stačí obyčejná voda z kohoutku, jste na velkém omylu. Voda, která přitéká potrubím, není na čištění pleti vhodná. Obsahuje velké množství kovů, a proto touto vodou nánosy krášlících prostředků neodstraníte a pleť dokonale nevyčistíte.

Do postele neodlíčená? Největší a nejčastější chyba!
Jelikož je vaše pleť přes den vystavena nepříznivým vlivům, ať už prostředí, ve kterém se během dne pohybujeme, nebo právě zkrášlovacím prostředkům, musí být alespoň přes noc čistá a měly byste ji nechat volně dýchat. I když se vrátíte v šest ráno a jste akorát na padnutí do postele, věnujte ji alespoň pět minut. Pokud půjdete spát s nevyčištěným obličejem, věřte, že druhý den bude vaše pleť nevzhledná a s největší pravděpodobností se vám "odvděčí" nějakým pupínkem. I když vypadá vaše pleť dokonale, a tudíž nepotřebuje žádné vylepšení v podobě make-upu nebo pudru, večer před spaním ji vyčistěte. Okolní škodlivé podmínky pro vaši pleť neovlivníte. Nezapomínejte, že pleť potřebuje vyčištění po ranním vstávání.
Odlíčení nebo-li příprava pleti ke spánku krok po kroku
Pod perexem  ↓

Bad mood.

19. září 2010 v 10:50 | Blondinette^ |  Diary
Hello.
Nový článek tu měl být už tak před dvouma hodinama. Ale jelikož se stala jedna nemilá věc, která mi totálně zkazila náladu, ne-li celý den a musela jsem ji řešit, je tu až teď.

Chtěla jsem se tak trochu omluvit za mou nečinnost tady. Ale v pátek jsem hned po praxi jela k Martinovi a spala tam. Měla jsem pochopitelně jiné starosti než blog, na netu jsem nebyla vlastně vůbec. Jestli se ptáte, jak bylo, tak jedním slovem úžasně :) Nezlobte se, že vám tu nebudu vypisovat, co všechno jsme dělali, ale jak už jsem psala, nemám náladu..

Jinak pro ty, co se divily, že vstávám na ranní praxi ve 4 :D Nemusím, stačilo by mi možná až v 5. Ale než se vyhrabu z postele, pak ještě snídaně, než se nalíčím a vyžehlím vlasy, rozhodnu, co na sebe.. Trvá to ;D No a včera jsem si koupila ten suchý šampon, dneska ho vyzkouším, doufám, že aspoň bude fungovat.
Nic, večer nejspíš přidám beauty článek, ať tu je aspoň něco zajímavějšího, než mé neználadové výlevy. Zatím se mějte ;)↓ Blog´s Pixels ↓
10-1.gif image by Salisko:kawaii:Click for a larger viewlove-7.gif image by Salisko!616!notahttp://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gificon_45.gif image by Saliskoherz.gif image by SaliskoImage Hosted by ImageShack.us:piiinkie::maslicka:nota:srrdce:Coração ocupadodiamantthblinkinglightbulb.gif image by Saliskohttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/25/2225.gif!1123!thinkheart.gif image by Salisko11rx8k6.gif image by LowinkaCoração ocupado
icon_39.gif image by Saliskoicon_40.gif image by Saliskoicon_41.gif image by Saliskoicon_42.gif image by Saliskoicon_43.gif image by Saliskoicon_44.gif image by Salisko
©2010
Site by Blondinette