Říjen 2010

Horors

31. října 2010 v 22:00 | Blondinette^ |  Diary

GOOD EVENING♥

Před chvílí jsem přišla z venku. Přišli pro mě kámoši, které jsem dlouho neviděla, tak jsem s nima skočila alespoň se psem. Ale byla neskutečná sranda :D S nima se nikdy nenudím.

Kaštany ani žaludy nemám :D Ale listy ano, právě se lisují v knížce. A co se týče hororů, zkoukla jsem Halloweenskou noc, kterou jsem objevila u StickyBubblegum. Ze začátku to vypadalo slibně, později hůře, uprostřed se to všechno zpřeházelo a pomotalo dohromady a nakonec mě to úplně dorazilo, jelikož chodící ruka a vraždící chlapeček, který má kouzelnické schopnosti a vypadá jako panenka Chuckie, to mě teda nebere :D Byla to taková směs všeho - upíři, vlkodlaci, krvežízniví zabijáci, zombíci :D Chvílemi mi přišlo, jakoby děj odskočil někam do jiného filmu, pak se nachvíli vrátil, ale už né ve své podobě, natož s novým nádechem něčeho nového. Prostě blázinec :D A stáhla jsem si Piranha, každý o tom totiž mluví. Koukala jsem jen na úryvky a můžu říct, že něco tak odporně nechutného, jsem snad nikdy neviděla. Už vůbec nemám chuť se na nějaký krvák kdy dívat. Já, která miluje horory, jsem s vykulenýma očima a otevřenou pusou čuměla, zcela zaražená a chvílemi jsem myslela, že hodím šavli. Hnus.

Jediné pozitivum na zítřku, že můžeme spát o hodinu dýl ;D Tak se vyspěte hezky!
Dobrou noc :*

Stupid School.

31. října 2010 v 14:12 | Blondinette^ |  Diary
Like this song.↑
Právě jsem si vzpoměla, že máme mít zítra do výtvarky listy, kaštany, žaludy apod. (jak debilové fakt, na střední také blbosti). A já nemám niic. Jsem zvědavá, kde to seženu. Listy nejsou problém, ale to ostatní je pass, nepůjdu to hledat bůhví kde :D Ale za 5 si taky napsat nenechám, tak aspoň ty listy. Přemýšlela jsem, že bych pověřila bráchu, furt lítá někde venku :D Ale nejspíš se na mě vykákne.. Aspoň, že se na zítra nemusím nic učit.

Hledám na netu nějaký nový dobrý horor, už dlouho jsem žádný neviděla. Nemáte pro mě nějaký tip? Byla bych za ně ráda :)
No, jdu si dát pomelo a dál hledat.
XOXO.My make-up

31. října 2010 v 10:27 | Blondinette^ |  Beauty
Další téma na beauty články, které mě napadlo, bylo vyfotit vám mou kosmetiku, kterou nejčastěji používám.


Začnu celým mým malým kosmetickým královstvím v koutu pokoje. Je to už dávno, co mi tenhle šikovný stoleček darovala sousedka. V tu dobu jsem ještě nevěděla, že má budoucí profece bude kosmetička, takže se mi hodí. Veškerou kosmetiku nemusím mít poházenou po pokoji nebo celoročně ukrytou v kosm. taštičce, ale tady :) Jediné, co bych vytkla je jeho design, který se mi do meruňkového, dřevěného(nábytek) pokoje nehodí.


I'm home.

30. října 2010 v 19:58 | Blondinette^ |  Diary

HI<3

Nějak mě neposlouchá myš, nebo spíše noťas. Kurzor si jezdí sám kam chce, přeskakuje na místa, takže když píšu, je dost nepohodlné, že najednou píšu doprostřed napsaného článku. Dokonce si i kliká sám :D Nekecám. Asi nějaké vadné spojení.

No jinak už jsem doma. Broučín mi vysvětlil tu matiku, nebo spíš se chudák silně snažil, abych aspoň něco pochytila :D Jako jo, už to chápu víc, než předtím, ale ještě si nejsem 100% jistá, jestli bych to uměla úplně sama a ještě v nervech u čtvrtletky vypočítat, navíc správně. Chtěla bych mít matematické myšlení aspoň trochu jako on :D I když on to pochytí spíš od jeho švagra, který je fakt borec :D Baví ho učit se a už to dotáhnul hodně vysoko. Má před jménem už nějaký ten titul a prej bude mít ještě nějaký další, co má jen 10 lidí v republice. Frajer :D Škoda, že mě učení ani trochu nebaví, aspoň by mi to mohlo lést lépe do hlavy, ale ono nic :D Co nadělám..
XOXO.


Btw: Dneska nějak polehává návštěvka, nezdá se vám? :D Mi teda jo.

Lunch with Sweetheart

30. října 2010 v 11:19 | Blondinette^ |  Diary

DOBRÉ DOPOLEDNE

Pro nás s broučínem spíš ještě ráno :D Vzbudil mě sice už o půl 8, ale z postele jsme vstali až teď.

Včera večer jsme se dívali na Pan Včelka a Let's Dance 3D, který nemáme ještě dokoukaný, jelikož jsme usli :D Ale už ten začátek se mi strašně líbil!<3 Jinak fakt děkujeme všem, za pochvaly fotek ^^

Naši nakonec na bazén nejedou, takže na oběd jsme u čumáka. Kolem 15-16 hodiny mě zaveze domů a vysvětlí mi tu matiku, snad :D V úterý totiž píšem čtvrtletku a jsou tam jen tři učiva, z toho umím jen jedno a nesmí se stát, že bych měla horší známku než 3! Ze čtvrtletky fakt ne, jelikož se to nedá opravit. A učitelka většinou známku vyvodí hlavně ze čtvrtletky a pololetky :/
Jdu se nalíčit, ať nevypadám jak trubka :D
XOXO.

With my love

29. října 2010 v 18:59 | Blondinette^ |  Photos
Přináším vám čerstvé fotenky s miláčkem :D


Sleeping with him.

29. října 2010 v 11:25 | Blondinette^ |  Diary

HELLO:kawaii:

Doškrábala jsem haldu brambor a bolí mě ruce, mám dojem, že se mi udělal mozol :D Ne, nejsem taková cíťa, jak vypadám ;D Jen nesnáším škrábání brambor.

Moje zimní snění můžu ještě na nějakou dobu schovat hluboko pod ostatní myšlenky. Je to schválnost? Když chci teplo, rtuť na teploměru se krčí pod 10°C a na internetu píšou, jaká to bude letos největší zima za posledních tisíc let. Na horách pomalu začíná sněžit. A když už se všichni smiřujeme s tím mrazivým počasím, vytáhneme ze skříní zimní bundy či spěcháme nějakou sehnat, tak má být zase teplo? :D Ach jo..

Odpoledne se stěhuju k broučínovi ;D Budu u něj spát, ale jen do zítřka. Naši jedou zítra možná na bazén, takže musím být do dopoledne doma, abych uvařila oběd :-! V tom případě by Marťánek:D♥ obědval u nás. Pro vás to znamená, že tu nebudu tolik aktivní, jako obvykle. Ale budu tady chodit, budu přidávat, budu psát, budu chodit k vám na blogy :D

Teď si jdu vyfénovat a vyžehlit vlasy. Zatíím<3


Christmas snow, my little wish.

28. října 2010 v 19:47 | Blondinette^ |  Diary

HI BABIES


Dneska jsem celý den strávila u televize. Když je ten státní svátek, aspoň v ní něco málo bylo. Čumák říkal, že mu to připomíná Vánoce :D To je v telce vždycky plno filmů. A od toho se odrazil náš rozhovor na přiští hodinu :D Povídali jsme si o dárcích, o té skvělé, emocionální atmosféře kolem Vánoc. O tom, jak doufáme, že bude sníh, alespoň na ten onen den. Říkala jsem mu o tom, jak miluju večerní procházky nebo jen pohled z okna, když se světla pouličních lamp odráží ve sněhu, všechno se nádherně třpytí. V ten čas se radujeme z maličkostí, máme pocit štěstí, lásky. Prostě nejkrásnější část roku! I když nesnáším zimu, náledí a později případné "sračky" z tájícího sněhu. Tahle má sněhová pohádková myšlenka je o něco silnější ^^

A co vy? Máte taky podobé přání o sněhových Vánocích? Nebo je to pro vás jen čas mrazu a nic víc?.. ;)
XOXO, B.

Mascara review.

28. října 2010 v 13:42 | Blondinette^ |  Beauty
Nějak jsem tak přemýšlela a napadlo mě hned několik témat pro beauty články. Dnes to bude recenze řasenek, jelikož zkušenosti s nimi, co se týče líčidel mám asi největší. Měla jsem jich stovky. Některé si už ani nepamatuji, ale ty, co ano, vám sem dám a zkritizuji, popřípadě doporučím. Plno z nich nejspíš budete znát ;)

RIMMEL LONDON - THE MAX VOLUME FLASH
Blondinette^ ||©senorita-blondinette.blog.cz||

Říká se: "Super velký, perfektně tvarovaný kartáček řasenky Volume Flash MAX má inovativní design, zaručující rychlé perfektní zhuštění a precizní nalíčení každé řasy. Na rozdíl od tradičních aplikátorů s neohebnými nepřizpůsobivými vlákny je řasenka Volume Flash MAX flexibilní. Její dutá vlákna zajistí, aby byly řasy zahaleny po celé délce, od kořínků až ke konečkům. Výsledkem je neuvěřitelně rychlá a pečlivá aplikace, která MAXimálně zahušťuje a zahaluje vaše řasy. Jednoduše a bez žmolků! Otevře vám oči!"

Říkám já: Měla jsem ji asi 2x a byla dobrá. Až na počáteční dny, kdy kartáček řasenky nabíral až moc, ale tak je to skoro u každé. Doporučit můžu ;)

MAX FACTOR - 2000 CALORIE
Blondinette^ ||©senorita-blondinette.blog.cz||

Říká se: "Dramatický vzhled  je docílen díky unikátním "zpevňovačům" - duálním polymerovým systémům a přírodním voskům. Tyto ingredience jsou klíčem k zajištění toho, aby se řasenka nerozmazávala a vydržela po celý den. Hmota je po nanesení pevná a po zaschnutí elastická, takže odolává vlivům, které způsobují rozmazávání. Obsažené polymery byly "ušity na míru", aby poskytly voděodolnost a přírodní vosky odolávají tání při tělesné teplotě."

Říkám já: Tahle mi moc neseděla, nemám ráda takové obyčejné rovné, spirálovité kartáčky. A voděodolná mi teda nepřišla :D

*Další pod perexem ↓

Cemetery.

27. října 2010 v 19:55 | Blondinette^ |  Diary

HI DARLINGS♥


 Jak jste si všimli, blog dostal nový kabátek :) Díky Bonitce. Teď mám i vlastní oddělovače, hahhah :D Ne, že mi je ukradnete! :D No, ale dost o designu a jdem k dnešku.

Blondinette^ ||©senorita-blondinette.blog.cz||
Odpoledne jsme jeli na hřbitov, i s babi. Byli jsme tam docela dlouho, díky tomu, že si babi usmyslela, že na metr kolem hrobu nebude ani jeden list :D Takže mi byl svěřen malý smetáček a v bílé bundě a bílých botách na podpatcích jsem musela všech těch milion listů odmést a ještě k tomu je nacpat do igelitky a odnést někam nakonec hřbitovu na pro ně určené místo :D No už to byl velice krásný zážitek. Příště se obleču jako zahradník :D Pak jsme jeli ještě o kousek dál na další hřbitov, na kterém jsme potkali babiččinu sestru :D A jelikož je to už nějaký ten rok, co jsme se neviděli, tak nás pozvala k nim domů. I když se mi to zrovna dvakrát nehodilo, tak jsem to tolerantně překousla (narozdíl od bráchy, kterému se to vůbec nelíbilo a celou dobu se choval fakt nemožně, připomínky, že už bychom mohli jet, si neodpouštěl). Se stálým "úsměvem" na rtech a hrnkem čaje jsme u nich s našima strávili asi hodinu. Zrovna přišel i "strýc" (v uvozovkách, jelikož to není úplně strýc, jako spíš zeť od babiččiné sestry :D Komplikované!) a jeho dcera, která je taky kosmetička. Vystudovala ji na stejné škole, jako jsem teď já. Tak jsme si všichni dohromady postěžovali na státní matury, nezaměstanost, blbé práce, málo peněz, koho co bolí, apod., nasedli do auta a konečně mířili domů!

Teď usednu k TV a budu koukat na Dokonalý Svět ;D
XOXO, vaše slečna Blonďatá^^

Design [0.4]

27. října 2010 v 18:02 | Blondinette^ |  Designs
Datum nastavení: 27.lO.2OlO
Výrobce: BoniTká<3
Spokojenost: 1000%
Připomínky apod.: Áá nemám slov!♥ Je skvělý, luxusní, dokonalý :D Tím nechci chválit svůj blog, ale práci Bonitky, která je nejen perfektní grafička, ale i skvělý člověk :) Ještě jednou moc děkuju!<3

Náhled ↓↓Make-up podle typu pleti

27. října 2010 v 10:38 | Blondinette^ |  Beauty
Při výběru make-upu musíme přihlížet nejen na správný výber odstínu, ale i na jeho složení, nebo-li na jeho typ. Při špatném výběru make-upu totiž můžete zpáchat místo perfektního looku na vaší pleti nemilé škody.

Který make-up je vhodný pro vaši pleť?

• Normální a smíšená pleť: Všechny druhy make-upů přínašejí skvělý výsledek. Tekutý, krémový i pudrový make-up je pro tuto pleť vhodný a nemusíte se bát použit žádný z těchto make-upů. Volba je pouze na Vás.

• Suchá pleť: Na suchou pleť je nejvhodnější používat tekuté nebo krémové make-upy. Vyhněte se práškům, protože mají sklon vytvářet efekt masky.

• Mastná pleť: Pudrové make-upy slouží k nejlepšímu absorbování mastnoty. Stejně tak můžete používat matující pěnu nebo tekutý make-up od Avonu.

• Citlivá pleť: Je nutností dodat takovéto pleti živiny. Pro tuto pleť je vhodný lehký tekutý make-up s heřmánkem, aloe a levanduli.

+ Pojďme se dozvědět více o konkrétních make-upech ↓

I hate him!

26. října 2010 v 16:53 | Blondinette^ |  Diary
AHOJ BROUČCI♥

 Konečně doma, dneska se ta škola úplně táhla! Jestli by vás zajímalo, jak dopadly ty testy, tak Chemie za 4 :D Myslela jsem, že nám dá úplně jiné vzorce, ale na to se vymlouvat nechci. Zvládla bych to, kdyby nám nedala tak málo času. No vlastně jsme měli hned odpovídat, takže skoro nic na rozmyšlení. Ze začátku jsem byla hodně zmatená :D A pak jsem se trochu chytla, tak jsem to dotáhla na 4. Příště si to opravím. A zdravka? Za 1 :D To mi jde, naučit se text. Ale nějaké počítání, vzorce, to vůbec.

 Momentálně čekám na miláčka, ještě musím trochu poklidit v pokoji :D A udělat si toasty, jelikož dneska naši nevaří, sedí si u filmu. Nejradši bych ale vypadla někam pryč.. Neustálé hádání s otcem mě totiž už nebaví. Co nebaví, nudí! Pořád dokola ty samé věci, pořád na mě něco vidí. Nedokáže pochopit, že mi je jedno, co si o mě myslí. Pro mě je to prostě člověk, ke kterému nemám a nikdy jsem neměla blízko, ani trochu. Aspoň ale mám tu nejlepší maminku :)♥
XOXO..

8 months<3

26. října 2010 v 8:25 | Blondinette^ |  Diary

GOOD MORNING♥


Mám ještě chvíli čas, tak píšu. Dneska mám školu na 10, ale až do 15:05 :/. Čekají mě dva testy, Chemie a Zdravka. Snad to zvládnu, musím!

S miláčkem dneska máme 8 měsíců♥ Pokaždé si říkám, jaká to už je doba :D Věřím, že vydržíme ještě dýl :)

V nejbližší době tu bude nový dess, přesně zatím neřeknu, nevím. Ale každopádně se na něj moc těšíím :) Opět ho nebudu dělat já, nechte se překvapit :D

Tak já jdu, musím ještě se psem. Venku zase prší, to je hnus :/
Mějte se, vaše B.
Miluju tu písničku♥

Kouřové líčení

25. října 2010 v 16:02 | Blondinette^ |  Beauty
Blondinette^ ||©senorita-blondinette.blog.cz||
Byla jsem dotázána, zda nechci udělat video nebo sestavit z fotek jak na kouřovky. Nafotit to krok za krokem - na to nemám čas ani chuť se do toho pouštět, kvůli problému, který se nazývá špatné světlo + fotky, na kterých toho moc vidět nejde. A do videa se pouštět nebudu, na internetu jsou jich desítky ;) Ale co pro vás můžu udělat je, že vám sem sepíšu návod, ze kterého to snad trochu pochopíte. Každá kosmetička líčí kouřové stíny jinak, existuje více verzí, ale výsledek by měl být stejný. Já vám tedy napíšu jednu z nich. Jdem na to.
  1. Začněte tím, že na oční víčka nanesete make-up, či podkladovou bázi určenou speciálně pod oční stíny (díky tomu stíny déle vydrží a nebudou se slévat).
  2. Vezměte si černou tužku na oči a nakreslete širší linku. Nemusí být rovná!
  3. Čistým štětečkem linku směrem ven rozmažte.
  4. Štětečkem či aplikátorem naneseme tmavý oční stín na celé pohyblivé víčko. Stínujeme do ztracena, nahoru směrem ke spánkům.
  5. Tmavý stín naneste i na celou délku spodního víčka.
  6. Pod obočí naneste stín pleťové či perleťové barvy.
  7. Nezapomeťe vykreslit černou tužkou i vnitřní spodní linku + koutky oka!
  8. Nakonec použijte řasenku, která za tím vším udělá krásnou tečku.
+ Video pod perexem ↓
↓ Blog´s Pixels ↓
10-1.gif image by Salisko:kawaii:Click for a larger viewlove-7.gif image by Salisko!616!notahttp://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gificon_45.gif image by Saliskoherz.gif image by SaliskoImage Hosted by ImageShack.us:piiinkie::maslicka:nota:srrdce:Coração ocupadodiamantthblinkinglightbulb.gif image by Saliskohttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/25/2225.gif!1123!thinkheart.gif image by Salisko11rx8k6.gif image by LowinkaCoração ocupado
icon_39.gif image by Saliskoicon_40.gif image by Saliskoicon_41.gif image by Saliskoicon_42.gif image by Saliskoicon_43.gif image by Saliskoicon_44.gif image by Salisko
©2010
Site by Blondinette