Prosinec 2010

Lunch at grandma's.

30. prosince 2010 v 9:21 | Blondinette^ |  Diary

GOOD MORNING.

Píšu narychlo, musím se nachystat a jedeme k té babičce na oběd. Jak už jsem psala, předpokládám, že tam budeme tak do čtyř a pak budem s čumákem ještě u mě.

Jinak včera jsem si barvila ty vlasy a dopadlo to fajn, asi nejlépe ze všech předchozích barev. Pak vám sem hodím fotku ;) A psala jsem tu úvahu o životě. No skončila jsem tak ve čtvrtce stránky a nevěděla, jak dál :D Takže jsem tam už psala úplné blbosti a rozepisovala věty, ať jsou co nejdelší ;D Nakonec jsem teda popsala celou tu stranu, a to jsem psala dvanáctkou! :D Větším jsme měli zakázáno :( :D Takže jsem to učitelce poslala na maila a čekám, jestli odepíše, nebo si to nechá všechno až ve škole.

No nic, já teda jdu.
Pac a pusu!

Fotka s bráchou na Vánoce ;D Nevšímejte si jeho xichtu ala úsměv :D
Blondinette^ ||©senorita-blondinette.blog.cz||

Donee, happy..

29. prosince 2010 v 12:00 | Blondinette^ |  Diary

HI SWEETHEARTS

Ozývám se, žiju, bez obav ;D Navíc, informovala jsem vás o mém pobytu u miláčka a jeho sestřičky. Dárečky vám nevyfotím :D Ne, že by to nebylo nic, co by za to stálo, ale stačí, když vám to sepíšu ;) Takže od čumáka stříbrný náramek, tělovou kosmetiku a svetrové bolerko, o kterém jsem vám už psala, jestli si vzpomínáte, že jsem si ho koupila, ale dostanu jej od něj. Plus ještě čeká, než mu příjde na poštu "hlavní" dárek pro mě, tak jsem zvědavá :D Od jeho rodičů kosmetický kufřík a náramek a od jeho ségry a jejího manžela náušnice. Po celou dobu bylo moc fajn, hlavně včera u té ségry, jsme se všichni pořád smáli :) Vypila jsem asi 5 skleniček vína a bylo mi fajn :D Jsem ráda, že s nimi se všemi tak vycházím. No nakonec jsem si dodatečně ještě odnesla i plesové šaty, které byly Andrejce (ségra od čumáka) už malé a pro mého taťku tu novou autolékárničku, páč Péťa (manžel od Andreji :D) měl dvě a táta říkal, že ji ještě nemá, ale nakonec má taky dvě :D Neva. No, jsem zvědavá, jestli ty šaty někde využiju, nikam takhle nechodím a navíc, nemám k nim boty :D


No co se týče dneška, budu si barvit kebuli :D A psát do psychologie něco jako úvahu na téma život. Jsem teda zvědavá, co ze sebe vypotím :D A zítra jedeme já, čumák a brácha k babičce na oběd, vydím to tak, že tam budeme co nejdýl to půjde :D Ale brašin jde potom na ho[c]kej, takže jak bude muset jít, pojedem s ním. A v páteček Silvestříček, juch :D

Co vy chystáte? Jdete někam na akci, nebo tak?:)

See you later..♥
BTW: Ten svetr na druhé fotce v předchozím článku, není ani modrý ani fialový, ačkoliv to tak vypadá :D Ale hnědý ;D


I'm busy + a few Christmas gifts

27. prosince 2010 v 11:42 | Blondinette^ |  Diary

HELLO GUYS<3

Omlouvám se, že se vám teď - nebo spíš blogu - nevěnuju. Ale jak nadpis říká, jsem zaneprázdněná :) Vánoce jsem prožila hezky, z dárků mám radost, jsem spokojená. Pohádek jsem už nasycená dokonce roku, stejně jako všemožného jídla :D První svátek vánoční jsme strávili u jedné babičky, společně i se strejdou, tetou, sestřenkou a bratránkem. A druhý svátek u druhé babičky. Dneska konečně přijede brouček a dáme si dárečky :) Teda spíš jen já jemu, pak pojedeme k němu a tam dostanu já od něj a jeho rodičů, i když jsem nic nechtěla. Budu u něj spát a na druhý den, což je úterý, pojedeme po obědě k jeho ségře, která má pro mě taky něco ;D Takže obdarovaná budu do syta. No pak už jen st, čt a v pátek Silvestr, to úplně uteklo všechno rychlostí světla! Co se dá dělat x)

Hodně lidí se mě ptalo, co jsem dostala a já slíbila, že to sem sepíšu a přidám pár fotek, takže tady to máte ;) ↓↓

Merry Christmas all<3

24. prosince 2010 v 9:00 | Blondinette^ |  Diary

 PŘEKRÁSNÉ VÁNOČNÍ RÁNO vám přeji♥


Jak jsem slíbila, je tu přednastavený článek :) Nebudu tu psát nic zbytečného, jen stručně vám všem chci popřát Veselé Vánoce! Bohatého Ježíška! A tu nejlepší vánoční atmosféru po celý den! Neseďte u počítačů a koukejte s rodinou na pohádky ;D A nezapomeňte nic nepapat, abyste viděli zlaté prasátko :D A malá otázka pro vás, když už tu budete, jelikož hodně lidí nejí kapra, co jíte na štědrovečerní večeři? My klasicky kapra s bramborovým salátem a polívku hrachovou. A co tradice? Provádíte nějaké? Pouštění lodiček, slévání olova, pro holky házení botou ;D Šupiny a peníze pod talířem či na stole..?

A teď trochu těch vánočních básniček, třeba jako inspirace do vánočních smsek ;D ↓↓


Already tomorrow♥

23. prosince 2010 v 15:40 | Blondinette^ |  Diary

ZDRAVÍM.

Chtěla jsem napsat už ráno, ale nenašla jsem si volnou chvíli, pořád jsem byla nějak zaměstnaná ;D Přivstala jsem si, udělala toasty, čaj, vzala si to do postele a přitom koukala na Grinche. Ležela jsem v posteli dokud neskončil, mezitím šla máti s bráchou do obchodu a se psem a samozřejmě se mamce nelíbilo, že si ležím a oni lítají :D Jenže jsem ho prostě chtěla vidět, těšila jsem se na něj celou dobu ;D Když skončil, dělaly jsme s máti vánočku, ačkoli při pohledu na ní to nemá s vánočkou nic společného :D Snad aspoň chuťově to bude podobné, věřím tomu ;D Pak jsme se celá rodinka krom táty, který byl v práci u oběda dívali na Sám doma♥ Já tak miluju ten film ^^ A zítra se těším na dvojku! Pak je i trojka a čtyřka, ale v těch už nehraje pravý Kevin v podání Macaulaye Culkina :( Takže mě to už nebaví, nemám ráda takové změny herců.
No a když jsem usedla k noťasu, že vám napíšu, zaúkolovala mě máti s oloupáním brambor na salát. Největší piplačka :D Ještě s těma gelovkama, už to nikdy nechci dělat :D Jinak jsem včera dokoukala 11 díl druhé řady TVD, takže teď jsem na stejné vlně netrpělivého čekání, jako vy :D Na zítra vám přednastavím ten článek, i když nevím, kolik z vás bude zítra na blogu, ale asi dost, jak vás znám ;D Stejně bude krátký.

Zatím se mějte, love you :*

Last Christmas I give you my heart♥

22. prosince 2010 v 16:24 | Blondinette^ |  Diary

AHOOJ.

Jak se máte? Já dobře :) Přijela jsem kolem jedné domů, přivezla si wasabii<3 A bylo mi fájn :D Ohledně toho filmu v CineStaru - Občanský průkaz (trailer zde) - byl to v celku poučný film o životě za komančů s místy vtipnými scénkami, ale pro mě jinak nezáživná táhnoucí se dvouhodinovka v sále s debilama z jiné školy, kteří si tam pěkně dávali do nosu v podobě alkoholu. Nedělám si srandu ;) Kdyby aspoň byli míň nápadní a neřvali na celý sál, teda hlavně ten jeden frajer, který lezl všem na nervy. A učitelky jakoby nic! Pak tam po nich jedna holka zařvala, ať drží hubu, jestli si myslí, že když tam chlastá může rušit! A všichni ji zatleskali :D Nakonec se jedna učitelka zvedla a vzala jim tu flašku. Ten kluk na ni jakože to přehnala a ona jen odvětila: "No nevím, kdo to přehnal", a odešla si sednou i s tou flaškou :D Co s ní udělala, už nevím. Doufám ale, že si to pěkně odskáčou.
No, zítra konečně volníčko. Tyjoo, nezadržitelně se to blížíí děckaa :D Onen slavný den, na který všichni netrpělivě čekááme. Kdo ne, je divný! :D Ne fakt, musíte být trošku víc emocionální a neříkat si, že je to jen chvilka u stromku a konec.. Protože je v tom toho mnohem víc ;) Zítra mám v plánu dívat se hlavně na Grinche (Prima, 8:45) a Sám doma (Prima, 12:20)!! Moje nejoblibenější vánoční filmyy, juhů♥

Jdu hrát sims 3, strašně dlouho jsem to nehrála a nudím se :D
XOXO.


3 days to Christmas^^

21. prosince 2010 v 14:05 | Blondinette^ |  Diary

HELLO MY DARLINGS

Malinko jsem si pohrála s nadpisem :D Ať to tu trochu vypadá, no ni ;D Domů jsem přišla jako včera. Ale ráno jsem byla pěkně nervní :D Jsem si vstala, všechno pomalu, v klidu, stíhám. Pak mi nešel udělat drdol, furt mi to nějak všelijak stálo a nebylo to dobré :D A když se mi povedl, zjistila jsem, že jsem si chtěla vzít ještě mikinu přes hlavu, tím pádem jsem si to celé zničila. Nic, šla jsem ještě se psem, nevzala jsem si ve spěchu vodítko a jelikož ona má tendenci se všude zastavovat a lítat, byla jsem ještě víc nervní, že nestihnu tramvaj. Dotáhnu ji domů, vezmu kabelku a idu. Výjdu z baráku a nastal úplně největší stih :D Jestli jsem ji (hafína) nenechala na chodbě. Fakt jsem si nemohla za nic vybavit, jestli šla dovnitř, nebo ne :D


Takový výpadek, no strašné. Tak jsem volala máti ještě a ta mě uklidnila, že doma je. Tak jsem došla na zastávku, fajn za 3 minuty mi to jede. Mezitím vidím kámošky jak jdou směrem ke mně, tak čekáme spolu. 3 minuty pryč, tramvaj nikde. 10 minut pryč, tramvaj stále nikde, ani žádná jiná. V tom mi příjde smska, ve které mi píše kámoška, že se tramvaj před nima nějak zasekla a nemůže odjet, tak tam přijela nějaká odtahovka či co a odtáhla ji. No 20 minut fuč a konečně se to rozjelo. Kdybych to věděla, nemusela bych tak fofrovat, že x) Ale tak školu jsme naneštěstí :D stihly. Říkám, dvě hodiny v té škole a ještě také problémy. Snědly jsme cukroví, daly učitelce dárek na Vánoce :D Náušnice a přívěšek. Popily čaj a šly zase domů.

No musím povysávat a uklidit, potom postavíme stromečeek :)
Tak zatím čau, kočeny

Už se to blížíí :P

20. prosince 2010 v 13:53 | Blondinette^ |  Diary

HI.

Včera jsem po dlouhé době přidala beauty, podobný článek už jsem psala někdy na podzim. Ale tento článek byl rozzsáhlejší. Snad se vám líbil, či hodil :)

Dneska jsem končila ve škole 11:25h. První hodinu jsme měly s třídní a na zbývající tři jsme šli do tělocvičny koukat na volejbal, který se hrál mezi jednotlivými třídami naší školy. Úplně maximální nuda, vám řeknu. Zítra máme až na 10h školu a dvě hodiny, během kterých si budeme podívat, popíjet čajíček/kávu a papat cukrovíčko. Má to cenu, tam lézt? Nemá ;) Ale pochybuju, že mi máti napíše omluvenku. A ve středu jdeme do CineStaru na Občanský průkaz, určitě to bude volovina, nechce se mi tam. Ale tak, ty dva dny už dochodím ;D Tyjo, úplně neuvěřitelné, že už za 4 dny jsou Vánoce. Vůbec, ale vůbec mi to tak nepříjde. Ani, když jsme balili s brášinem dárky nebo pekli cukroví. Vám to příjde? ;D Ale těšíím se, neskutečněě♥ Přemýšlela jsem, na Vánoce vám tu přednastavím článek, ať se nemusím ubírat k noťasu a krást se o pohádky ;D Hlavně proto, že naši to nemají rádi, chtějí, abych aspoň na ty Vánoce nechala noťas zavřený ;D Tákže ták.


Kolem čtyř přijede mimino moje a půjdem ještě na ty trhy, chce něco dokoupit jeho rodičům. A já si včera koupila barvu na vlasy, ale uvažuju, kdy si ji nabarvit :D Jestli ještě před Vánocema, nebo až po? Odrůst ještě moc nemám, ale chtěla jsem mít novou barvu, když se na ty Vánoce nejvíc fotí :D Ale zas nevím, jestli to není zbytečné :D Co myslíte :D

No nic, jdu koukat na TVD, dlooouho jsem se nedívala :D Nebyl časík.
XOXoo.<3

Návštěvka • [13.12. 2010 - 19.12. 2010]

20. prosince 2010 v 13:33 | Blondinette^ |  Visits
Pondeli: 115
Utery: 99
Streda: 98
Ctvrtek: 97
Patek: 107
Sobota: 134
Nedele: 138

Celkem: 788

Pedikúra

19. prosince 2010 v 11:44 | Blondinette^ |  Beauty

PEDIKÚRA

Nenechte se vlákat do omylu, že v zimě pedikůru nepotřebujete. Jsou to právě vaše chodidla, které jsou denně nejvíc vystaveny námaze a pokud nemáte správnou obuv a mluvíme-li o zimě navíc dostatečně teplou, může vás to stát nejen nehezkých ztvrdlých pat a zanedbaných nehtů, plísní, ale i vaše zdraví. Každopádně si teď povíme, jak si takovou pedikúru udělat doma.

ZAČNĚTE LÁZNÍ

Blondinette^ ||©senorita-blondinette.blog.cz||
Nejprve potřebujete nožky požádně odmočit, aby změkla kůže a dalo se s ní dobře pracovat. K tomu budete potřebovat vaničku s horkou vodou a koupelovou solí, která vám pomůže změkčovat. Můžete přidat i kapku citrónové šťávy, která má mimo jiné i bělící účinky na nehtíky. Do připravené lázně chodidla ponořte a několik minut relaxujte. Poté použijte peeling s hrubšími částečkami určený speciálně na chodidla na obroušení ztvrdlé, staré kůže a vyhlazení kožního povrchu. Používat například peeling na obličej by nemělo až takový efekt. Po peelingu vezměte do ruky pemzu a odstraňte ztvrdlou kůži na patách. POZOR!: Nejezděte po patách pemzou všemi směry, jak se vám zlíbí! Kůže by se po oschnutí nepěkně třepila a zůstala by drsnějšího rázu. Proto jezděte pemzou vždy souvisle jedním směrem. Pemz a různých oškrabávátek na paty existuje spousty. Odborníci tvrdí, že nejšetrnější z nich je skleněný pilník. Pedikérky používají seřezávač, ale pokud nejste odborník, mohli byste si ublížit. TIP aneb. jak to dělám já: Pro dokonale hladké paty použijte nejprve kovový pilník na paty. Jeho struktura připomíná struhadlo. Hlavně u tohodle dbejte na tahy jedním směrem. Poté nechte nohy úplně uschnout a za sucha je přejeďte normálním pilníkem na paty. Veškeré nerovnosti, popř. roztřepenou kůži či jiné krásně vyhladí. Nakonec použijte hydratační krém či speciální krémy, spreje apod. na chodidla - existuje jich velká řada, různých vůní a účinků.

Gifts are bought!

18. prosince 2010 v 12:35 | Blondinette^ |  Diary

AHOJ.


Jak se máte, při sobotě? Já nic moc. Ráno jsem vstala něco málo před devátou a sotva jsem přišla do kuchyně, kde rodiče vedli velice hlučný rozhovor, byla jsem zaúkolována. Musela jsem zajít se psem, do obchodu a pro kytku babičce, která měla včera narozeniny a dneska jdeme k ní na oslavu. To mě samozřejmě namíchlo, jelikož jsem chtěla jít nejdřív do sprchy a posnídat. Ale když jsem viděla ty kyselé xichty, radši jsem to vše udělala jako první a sebe hodila až na druhé místo. U toho jsem si ještě vyslechla od otce, že se všechno točí pořád jen kolem mě :D Takový vtípeček.

No včera jsme byli s čumákem a bráchou v té Čez Aréně na trhách. Ještě předtím jsme byli s bráchou u kadeřnice. Byl obědnaný na tři hodiny a ona ho vzala až nějak o půl čtvrté, ne-li po, tak úplně nervy :/ Chtěl ostříhat, něco, jako má broučí :D Takže tam byl za takového modela :D Ale děsně mu to sluší, konečně mám slušivého brášku xD No na trzích plno lidí, ale koupili jsme všechny dárky, co jsme chtěli, takže už mám všechny z krku :) Dneska jsme je balili, celkem jich máme s bráchou 10 :D Mamka s taťkou vyspotřebovali úplně hafo balících papírů a ještě po nás dneska chtěli, jestli nám nezbyly :D Tak snad bude Ježíšek letos bohatý♥ xD


Vyfotila jsem vám ty nehty, omlouvám se za tu strašnou kvalitu, je to foceno mobilem, foťákem to bylo 100x horší, je nějaký vadný! Asi jsem si měla přát foťák na Vánoce, jako většina :D Teď už se jdu chystat na tu oslavu a pak pojedem.
So, XOXO.

I must learn! I cant be lazy!

16. prosince 2010 v 11:04 | Blondinette^ |  Diary

HELLO♥


Včera jsem nenapsala, neměla jsem čas. Po škole jsem byla hned na ty gelovky. Udělala mi růžové (sice jsem chtěla stříbrné, ale ty jsem měla minule, tak jsem ji nechala) a ob nehet ozdobila bílou kytkou s kamínkem. Možná vám je vyfotím, pokud to půjde. Platila jsem 320 Kč, ale zdají se mi krátké, chtěla jsem delší. Už ale s těmito se mi píše blbě na klávesnici :D Pak zamnou do Futura přijel miláček a krásně to vyšlo, zrovna mi je dodělala a on si to mířil od zastávky, takže na mě nemusel čekat. Jeli jsme ke mě, ale byl tu jen chvíli, neboť jsem se musela učit němčinu, ve které musím zabrat. A když píšu zabrat, myslím tím FAKT MAXIMÁLNĚ! Jinak dostanu 5 a budu muset celé první pololetí na konci šk. roku obhájit, abych nepropadla, a to se nesmí stát. Zjistila jsem, že mi dala na čtvrtletí neklas, nevím ani proč, chyběla jsem málo hodin. Ale nebudu se s ní hádat, musím to utáhnout teď, do pololetí musím nasbírat co nejvíc zámek, a to co nejlepší. Tzn. dneska se ji opět budu šrotit, páč je zase zítra a úča nám dneska oznámila, že se neučíme, takže budeme psát každou hodinu. Pecka.

Mimochodem, píšu teď ze školy, máme ICT. Jsem na pc, kde je úplně nový comp, klávesnice i myš (kromě monitoru), takže jede překvapivě rychle. Akorát jsou tu děsně malá písmenka. Ještě mám tři hodiny a pak konečně domů.

No nic, zatím se mějte.
XO, vaše Blondýnka <3

Tired.

14. prosince 2010 v 20:36 | Blondinette^ |  Diary

            AHOJ KOČENY.


Píšu narychlo. Jsem unavená, jednak z rozčílení kvůli němčině, ze které jsme psali zase nečekaný test a basa je jistá, už druhá! A taky kvůli toho, že jsem se dozvěděla, že si musím dávat bacha, co před kým říkám, neboť některé holky jsou tak hloupé, že všechno překroutí a udělají z toho špatnou věc, jen aby se buď ony samy polepšily, shodily toho člověka, nebo jen, aby měly co řešit v jejich nudné chvíli. A jednak proto, že jsem dneska celé odpoledne lítala s kámoškou po Shopinu a díky její aktivitě vlést do úplně každého obchodu a okoukat všechno, co v něm je, mě totálně bolí nohy a půjdu co nejdřív spát, i kvůli toho, že mám zítra na 7h. Ale díky bohu jen 4 hodiny, tzn. do 10:30h. Pak jedu hned do Futura na gelovky, snad nebudu dlouho čekat a hned mě vezmou. A odpoledne by mě přijet čumáček♥ Takže zítra, předpokládám a doufám, bude v pohodě den.

Jdu si nachystat věci do školy, pak do vany a do postele.
GOOD NIGHT<3

Design [0.5]

14. prosince 2010 v 19:59 | Blondinette^ |  Designs
Datum nastavení: 13.l2.2OlO
Výrobce: BoniTká<3
Spokojenost: 100%
Připomínky apod.: Práce Bonitečky, takže krása krása :) Jak jinak♥ Musím ji obzvlášť poděkovat, hlavně, za to nervování semnou :D

Náhled ↓↓


Návštěvka • [6.12. 2010 - 12.12. 2010]

13. prosince 2010 v 15:56 | Blondinette^ |  Visits
Pondeli: 100
Utery: 99
Streda: 118
Ctvrtek: 111
Patek: 102
Sobota: 113
Nedele: 152

Poslední cca tři jsem vám tu nedala, nestály za mnoho pozornosti, stejně, jako tahle. Ale vem to čert, přidávám dál :*
↓ Blog´s Pixels ↓
10-1.gif image by Salisko:kawaii:Click for a larger viewlove-7.gif image by Salisko!616!notahttp://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gificon_45.gif image by Saliskoherz.gif image by SaliskoImage Hosted by ImageShack.us:piiinkie::maslicka:nota:srrdce:Coração ocupadodiamantthblinkinglightbulb.gif image by Saliskohttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/25/2225.gif!1123!thinkheart.gif image by Salisko11rx8k6.gif image by LowinkaCoração ocupado
icon_39.gif image by Saliskoicon_40.gif image by Saliskoicon_41.gif image by Saliskoicon_42.gif image by Saliskoicon_43.gif image by Saliskoicon_44.gif image by Salisko
©2010
Site by Blondinette